Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Natálie Krůzová získala 3. místo v krajském kole konverzační soutěže v ruštině

vytvořeno: 30.3.2023, před 1 rokem v rubrice Aktuality

Ruštináři z celého Zlínského kraje se ve čtvrtek 23. března sjeli na vsetínské gymnázium, které i v tomto roce hostilo krajské kolo konverzační soutěže v ruském jazyce.

Ve čtyřech kategoriích soutěžilo celkem 35 žáků z 19 základních a středních škol z celého zlínského kraje.  Studentky naší školy, Elen Velgo, 2.G a Natálie Krůzová, 4.G reprezentovaly naši školu ve dvou kategoriích. Žačce 4. ročníku Natálii Krůzové se podařilo vybojovat 3. místo.

K úspěchu jí srdečně gratulujeme!

 

Olympiáda z pohledu Natálie Krůzové

Dne 23.3. 2023 jsme se brzy ráno vydali na dalekou cestu do vsetínského gymnázia, kde se konalo krajské kolo konverzační soutěže ruského jazyka. Celou cestu jsme hořeli nedočkavostí a zvědavostí, co nás na gymnáziu čeká. Po strastiplné cestě jsme dorazili do cílového místa. Na Masarykově gymnáziu nás obklopila příjemná atmosféra a prostředí. Učitelé, včetně komise, byli pozitivně naladění a z nás spadl veškerý stres, který jsme během cesty posbírali. Soutěž začala poslechem a poté konverzací na vylosované téma. Boj o umístění byl intenzivní a stres pracoval na plné obrátky.


Tímto bychom rády poděkovaly panu učiteli Mikyskovi za intenzivní přípravu a za podporu v celé soutěži. Спасибо большое!


© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město