Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Volejbalový turnaj dívek a chlapců SŠ

Okresní kolo

vytvořeno: 12.10.2022, před 2 roky v rubrice Aktuality

Po dlouhé covidové přestávce mohla konečně letos naše škola opět organizovat okresní kolo ve volejbalu středních škol chlapců a dívek. Turnaj pro kategorii V. se uskutečnil ve dnech 3. a 4. 10. 2022 ve sportovní hale Širůch ve Starém Městě.

Turnaje dívek se zúčastnilo celkem 5 středních škol: Gymnázium Uherské Hradiště, Gymnázium JAK a JŠ s právem SJZ Uherský Brod, Stojanovo gymnázium Velehrad, Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště a Střední odborná škola a gymnázium Staré Město. Atmosféra byla příjemná a všichni si dobře zahráli. Po napínavých zápasech se nakonec na pátém místě umístilo Stojanovo gymnázium Velehrad, na čtvrtém místě se umístila Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště, třetí místo obsadilo Gymnázium JAK a JŠ s právem SJZ Uherský Brod, druhé místo získala Střední odborná škola a gymnázium Staré Město a výhercem turnaje ve volejbalu dívek se stalo Gymnázium Uherské Hradiště.

V družstvu dívek za naši školu hrály: Karolína Prchlíková (3.H), Kateřina Suchánková (3.H), Nikola Brázdilová (2.H), Denisa Kubíková (1.H), Viktorie Pokorná (1.H), Valérie Pokorná (1.H), Julie Mikulcová (3.E), Eliška Lorencová (3.G), Taťána Pleslová (3.G), Lucie Prouzová (3.G), Veronika Straňáková (3.G), Zuzana Tomáštíková (3.G).

O den později se turnaje chlapců zúčastnily celkem 4 střední školy: Gymnázium Uherské Hradiště, Střední odborná škola a gymnázium Staré Město, Střední školy průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště a Stojanovo gymnázium Velehrad. V turnaji chlapců nakonec zvítězilo družstvo SŠPHZ Uherské Hradiště, na druhém místě se umístilo Gymnázium Uherské Hradiště, třetí pozici obsadilo družstvo chlapců z naší školy a na čtvrtém místě se umístilo Stojanovo gymnázium Velehrad.

Za družstvo chlapců z naší školy se okresního kola zúčastnili: David Jelínek (2.G), Ondřej Strnad (2.G), Michal Tvrdoň (2.G), Šimon Pekař (2.S), Max Krajča (2.S), Tomáš Kalivoda (3.E), Samuel Štefánek (3.E), Michal Kolář (3.S), David Vícha (3.S), Alexandr Urban (4.M).

Chlapcům i dívkám děkujeme za výborné výkony a reprezentaci školy. Na další utkání se budeme těšit zase za rok!

Mgr. Nikol Hrňová


© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město