Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Volba seminářů pro 3. a 4. ročník gymnázia

vytvořeno: 4.4.2019, před 12 měsíci v rubrice Aktuality

Informace pro studenty současných 2. a 3. ročníků k volbě seminářů pro příští školní rok.

Volba seminářů pro 3. ročník gymnázia na školní rok 2019/2020

Do výuky ve 3. ročníku jsou zařazeny 2 volitelné semináře s dvouhodinovou dotací. Tyto semináře jsou zaměřeny na přípravu k profilové části maturitní zkoušky a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Semináře jsou dvouleté a v těchto seminářích pokračujete ve čtvrtém ročníku.

Semináře si vybíráte z níže uvedené nabídky seminářů a volba semináře proběhne elektronickou formou. Z nabídky si vyberete 2 semináře a vaše volba bude závazná. Pokud si někteří z vás vyberou seminář, který nebude z důvodu malého počtu zájemců otevřen, bude vybírat znovu ze seminářů, které budou v příštím školním roce otevřeny.

Odkaz k elektronickému výběru seminářů bude  zveřejněn v pondělí 8. dubna 2019 v 7 hodin a bude vám zaslán přes Bakaláře (Komens). Výběr seminářů ukončete do úterý 9. dubna 2019 do 8 hodin.

Druhé kolo volby seminářů ukončete do pondělí 15. dubna 2019 do půlnoci. Děkujeme.


Volba seminářů pro 4. ročník gymnázia na školní rok 2019/2020

Do výuky ve 4. ročníku jsou zařazeny 2 volitelné semináře se tříhodinovou dotací, které doplňují vámi zvolené profilové semináře ze 3. ročníku. Dále si vybíráte další 2 semináře s dvouhodinovou dotací. Při výběru dvouhodinových seminářů není možné vybírat si obsahově stejné semináře.

Semináře si vybíráte z níže uvedené nabídky seminářů a volba semináře proběhne elektronickou formou. Z nabídky si vyberete 2 semináře s tříhodinovou dotací a 2 dvouhodinové semináře. Vaše volba bude závazná. Pokud si někteří z vás vyberou seminář, který nebude z důvodu malého počtu zájemců otevřen, bude vybírat znovu ze seminářů, které budou v příštím školním roce otevřeny.

Odkaz k elektronickému výběru seminářů bude zveřejněn v pondělí 8. dubna 2019 v 7.00 hodin a bude vám zaslán přes Bakaláře (Komens). Výběr seminářů ukončete do úterý 9. dubna 2019 do 8 hodin.

Druhé kolo volby seminářů ukončete do pondělí 15. dubna do půlnoci. Děkujeme.

Model maturitní zkouškySpolupracujeme

© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město