Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Vernisáž soutěže Chemie objektivem

Odbor školství Zlínského kraje 24. dubna 2017

vytvořeno: 6.5.2017, před 7 roky v rubrice Aktuality

Slavnostní vernisáž výstavy 30 nejlepších fotografií soutěže CHEMIE OBJEKTIVEM se uskutečnila v prostorách Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Zlínského kraje 24. dubna 2017. Akce se zúčastnili pracovníci Odboru školství, autoři vystavených snímků, jejich učitelé a rodiče. Jedenáct nejúspěšnějších mladých fotografů a fotografek převzalo z rukou ředitele školy Mgr. Bedřicha Chromka diplomy a věcné dary, které poskytla firma COLORLAK, a.s., Staré Město a firma Fatra, a.s., Napajedla.

Pořadatelé si pro své hosty připravili poutavý program. V hudebním bloku okouzlila svým zpěvem Natálie Kutálková, na kytaru ji doprovodil Jan Němeček. Jak již tradičně k této vernisáži patří studentky školy Lucie Korvasová a Barbara Galečková předvedly efektní chemické pokusy, které se těšili velkému zájmu všech přítomných.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům srdečně blahopřejeme. Nejlepší fotografie soutěže jsou trvale vystaveny v prostorách Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Zlínského kraje v 15. budově (Baťův institut), 5. etáž. Přijďte si je prohlédnout i vy.


Ing. Růžena Borková
organizátorka

Foto Mgr. Benedikt Chybík

© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město