Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Úspěch v přespolním běhu

vytvořeno: 9.10.2018, před 5 roky v rubrice Aktuality

2.10.2018 reprezentovali naši školu na okresním kole přespolního běhu SŠ v Uherském Ostrohu Aneta Polášková ze 2.E,Jana Žufánková z 1.E, Kateřina Furiková z 1.E, Terezie Ohlídalová z 1.E, Irma Ceremugová z 1.E, Dorka Ševčíková z 1.G, Dominik Jahoda ze 4.S, Jakub Janík ze 3.H, Marek Polášek ze 3.E, David Šenkeřík ze  3.E, Michal Blaha ze 2.G. Obě družstva, dívek i chlapců, podala skvělé výkony a skončila první v okrese. Také v soutěži jednotlivců jsme vyčnívali, Aneta Polášková a Dominik Jahoda své závody suverénně vyhráli a na stupních vítězů, na druhém místě, stál i Jakub Janík .

Chlapci i dívky postoupili do krajského kola přespolního běhu, které se konalo 4.10.2018 v Trnavě. Tam jela částečně pozměněná sestava chlapců a téměř zcela nová sestava dívek - Ceremugová z 1.E, Zuzana Zálešáková z 1.G, Tereza Jančíková z 1.H, Eliška Černá z 1.H Dominik Jahoda ze 4.S,Jakub Janík ze 3.H, David Šenkeřík ze 3.E, Filip Jančík ze 3.E.

Trať byla velmi náročná, s velkým převýšením a konkurence okresních vítězů byla silná. Přesto byli naši hoši na bedně – na třetím místě a Dominik Jahoda bojoval o prvenství mezi jednotlivci. Po velkém boji skončil těsně druhý. Našim reprezentantům děkujeme a za zviditelnění naší školy a gratulujeme ke skvělým výkonům.

Mgr. Olga Dziacká


© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město