Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Uh. Hradiště - kontakty

Adresa

Revoluční 747
Uherské Hradiště
686 01

email: info@sosgsm.cz
​telefon: 734 261 695
​domov mládeže v Uherském Hradišti: 731 196 014


Učitelé

Josef Dominik


dominik@sosgsm.cz
​572 420 174

Bc. Igor Friak​


friak@sosgsm.cz
572 420 172

Zdeněk Ludvík


ludvik@sosgsm.cz
572 420 174​

Mgr. Leona Pekárková

pekarkova@sosgsm.cz
572 420 180
Mgr. Radomír Tomášů


tomasu@sosgsm.cz
572 420 187

Ing. Vladimír Doskočil


doskocil@sosgsm.cz
572 420 184

Ing. Pavel Harapát​


harapat@sosgsm.cz
572 420 211

Mgr. Ilona Franková


frankova@sosgsm.cz
572 420 180

Mgr. Roman Horyna

horyna@sosgsm.cz
572 420 211​
Miroslav Umlauf


umlauf@sosgsm.cz
572 420 183

Josef Ondrejka


ondrejka@sosgsm.cz
572 420 174

Ing. Helena Jagošová


​jagosova@sosgsm.cz
572 420 188

Mgr. Barbora Navrátilová


navratilova@sosgsm.cz
572 420 185​

Martin Pírek

pirek@sosgsm.cz
572 420 172

Mgr. Adam Vaňhara

vanhara@sosgsm.cz
​572 420 211

Mgr. Renáta Burdová


burdova@sosgsm.cz
572 420 187

Ing. Kořínková​

korinkova@sosgsm.cz
572 420 170​

Ing. Radek Opravil


opravil@sosgsm.cz
572 420 189

Josef Popelka

popelka@sosgsm.cz
572 420 184

Ing. Iveta Adamová


adamova@sosgsm.cz
572 420 184

© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město