Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Talentem roku Lucie Jelínková

vytvořeno: 3.3.2022, před 2 roky v rubrice Aktuality

Na 20. FORTUNA Galavečeru Našeho fotbalu byla talentem roku 2021 vyhlášena obránkyně Slovácka a kapitánka reprezentace do 19 let Lucie Jelínková. Na druhém místě se umístila Sabina Střížová. Oběma studentkám gratulujeme. 

Talentem roku 2021 se stala Lucie Jelínková, která patří k oporám zadních řad 1.FC Slovácko a je kapitánkou české reprezentace do 19 let, která se chystá na domácí ME 2022. „Moc si tohoto ocenění vážím. V nominaci jsem byla potřetí, takže do třetice všeho dobrého konečně první místo a jsem moc ráda,“ uvedla vítězka. Má za sebou povedený rok. „Z pohledu covidu a všech opatření to byl náročný rok, ale pro Slovácko velmi povedený, kdy jsme se probojovaly do Ligy mistryň a s reprezentací se nám také dařilo,“ pokračovala.

Právě získaných zkušeností z prestižní evropské soutěže si velmi váží. „Liga mistryň byla pro všechny velká zkušenost, je to úplně něco jiného a poznaly jsme, že máme stále na čem pracovat,“ komentovala. Teď už kapitánka reprezentace vyhlíží nový rok. „Bude to velmi náročné, s reprezentací do 19 let nás čeká domácí EURO a se Slováckem se opět chceme dostat do Ligy mistryň. Jsme ráda, že nás čeká mistrovství Evropy doma, mohou se přijet podívat rodiče, celá rodina a doufám, že dostaneme dobré soupeře a zvládneme uhrát slušné výsledky,“ dodala vítězka ankety Talent roku za rok 2021 Lucie Jelínková.

Talent roku 2021
1. Jelínková Lucie (1.FC Slovácko)
2. Střížová Sabina (1.FC Slovácko)
3. Ducháčková Klára (AC Sparta Praha)


Převzato z: https://zeny.fotbal.cz/talentem-roku-lucie-jelinkova-mezi-trenery-triumfovali-karel-rada-a-petr-safar/a15657


© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město