Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Studie světoznámé francouzské firmy L´OREAL na naší škole

vytvořeno: 14.10.2020, před 3 roky v rubrice Aktuality

Studenti ze 4.G se zúčastnili mezinárodní studie firmy L´OREAL.Tato studie, která probíhá i v dalších evropských zemích jako je Velká Británie, Německo a další, si klade za cíl zjistit pracovní očekávání tzv. Generace Z, mladých lidí mezi 16-25. U respondentů se například zjišťuje jaký dopad může mít pandemie koronaviru na jejich budoucí kariéru, jaká je jejich práce snů, firma,ve které by chtěli pracovat,člověk nebo lidé, kteří je inspirují při výběru povolání  apod.

Studentky ze 4.G  Patricie  Dominiková, Klára Čevelová, Natálie Ochranová, Natálie Hrušková a student Michael Blaha odpovídali na řadu otázek v  online konferenci s pařížskou kanceláří. Naši studenti si vybrali jako komunikační jazyk angličtinu a dokázali, že ji umí používat na vysoké úrovni a určitě se v budoucnosti neztratí. Organizátoři studie nešetřili na jejich adresu chválou.

Písemné poděkováni za účast ve videokonferenci bude škole zasláno po skončení celé studie v dalších evropských zemích. Firma L´OREAL zašle účastníkům dárky jako poděkování za účast v studii.

Mgr. Jana Horáková


© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město