Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Slavíme 60. výročí založení školy

datum akce 6.11.2021, před 3 roky | vytvořeno: 19.10.2021, před 3 roky v rubrice Aktuality

Vážení absolventi, rodiče, studenti,

v letošním roce oslaví Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město 60. výročí svého založení. Při této příležitosti bychom Vás rádi pozvali na společenské setkání, které se uskuteční za přítomnosti starosty a místostarosty Starého Města v sobotu 6. listopadu 2021 v 10 hodin ve foyer školy ve Starém Městě, Velehradská 1527.

V rámci oslav bude škola od 9:00 do 15:00 otevřena pro bývalé kolegy, absolventy, rodiče současných žáků i širokou veřejnost. V průběhu dne bude možno navštívit školu, prohlédnout si učebny a ostatní prostory. Těšit se můžete také na chemické pokusy, pěvecká vystoupení, degustaci školního piva, degustaci vín, výstavu fotografií, vernisáž výtvarných prací žáků naší školy a další doprovodný program.  Občerstvení zajištěno.

Věříme, že přijmete naše srdečné pozvání k návštěvě školy a ke společné oslavě tohoto jubilea. 

Na setkání s Vámi se těší zaměstnanci a žáci Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město


Upozornění

Upozorňujeme návštěvníky akce na povinnost dodržování hygienických pravidel a vládních nařízení. V případě kontroly ze strany hygienické stanice je prokázání se bezinfekčností na straně osoby, která se akce účastní. 

Nařízení od 1.11.2021: Podmínkou účasti na akci je potvrzení o dokončeném očkování proti onemocnění COVID-19 nebo doklad o prodělané nemoci v posledních nanejvýš 180 dnech nebo potvrzení s negativním antigenním testem na covid-19 (starý max. 24hodin), nebo potvrzení s negativním PCR testem (starý max 3 dny).


© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město