Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

PišQworky 2019

vytvořeno: 19.11.2019, před 3 měsíci v rubrice Aktuality

Ve čtvrtek 8. listopadu se uskutečnil již tradiční oblastní turnaj PišQworky 2019 na SŠPHZ
v Uherském Hradišti. PišQworky na této škole mají dlouholetou tradici a přistupuje se k nim jako k jedné z nejcennějších školních akcí vůbec.


Do nelítostné bitvy se v Uherském Hradišti zapojilo osmnáct týmů. Všichni hráči byli přesvědčeni, že uspějí v nelítostné bitvy X a O. Naši školu reprezentoval tým CLOCK TOWERS (4. E) ve složení: Jan Stindl, Jakub Kaňovský, Jan Spáčil, Matěj L. Jegla, Filip Jančík,druhý tým Bobíčci (3. G) ve složení: Michael Blaha, Michal Trlida, Klára Čelelová,

Kateřina Hajduková, Vojtěch Kitzberger a třetí tým Lachtani (3. G) ve složení: Sofie Machová, Tereza Hrňová, Marika Jančíková Petr Kočenda, Michael Cmajdálka.

V této tvrdé konkurenci se první bitvy nesly v duchu rychlosti, ale také nepřesnosti. Zvláště mladí hráči, kteří byli na soutěži poprvé, měli problém přizpůsobit se tempu starších soupeřů. Největším překvapením byl tým Clock towers, který těsně nepostoupil do  play off. V pavoukovi se hra zpomalila a bohužel ostatní dva týmy opustilo i štěstí a byly vyřazeni.

Tímto děkuji všem členům týmu za vzornou reprezentaci naší školy a za dosažené výsledky.

Ing. Ivana Brhelová


Spolupracujeme

© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město