Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Naši veslaři v Praze

vytvořeno: 1.3.2024, před 4 měsíci v rubrice Aktuality

Přesto, že byly jarní prázdniny, devět žáků naší školy plus jedna učitelka vyjeli 22. 2. 2024 do Prahy na závod školních štafet při zahájení Mistrovství světa v halovém veslování 2024, který se konal v moderním multifunkčním konferenčním a kongresovém centu O2 universum v Praze Libni. Na tento závod jsme se kvalifikovali ve čtyřech kategoriích z prvních míst a dost jsme si věřili.

Organizace v O2 universu byla velmi profesionální, sešlo se zde mnoho závodnic a závodníků ze základních a středních škol z celé republiky. Průběh soutěží štafet byl velmi emotivní a bouřlivý, jak jsme to znali už z domácího prostředí. Fanděním nás podpořil i pan učitel Radim Mikyska. Naše výsledky nás tentokrát nevyzvedly na stupně vítězů, ale z Prahy jsme si odvezli mnoho zážitků a zkušeností.

Děkuji žákům naší školy, jmenovitě Patriku Pelikánovi (z 1.M), Tereze Navrátilové, Marii Vávrové, Ondřeji Horňákovi (z 2.E), Darině Hájíčkové, Aleně Slukové (2.S), Elišce Kozubíkové, Nicolasi Chvostálovi, Marku Slezákovi (3.E) za to, že i ve svém volném čase v době prázdnin reprezentovali naši školu.

Mgr. Olga Dziacká


© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město