Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Mock testy na naší škole se těší velkému zájmu

vytvořeno: 25.9.2023, před 8 měsíci v rubrice Aktuality

Máme za sebou další ročník Mock testů (Cambridge zkoušky nanečisto). Konaly se v pátek 22.9. a letos se přihlásilo 60 studentů, z nichž 22 ke zkoušce PET (B1), 34 na FCE (B2) a 4 studenti na CAE (C1). To značí opravdu velký zájem, čehož si moc vážíme.

OPS všem studentům, kteří konali mock PET, přispěje částkou 200,- Kč, na zkoušky FCE a CAE částkou 300,- Kč. Na výsledky budeme napjatě čekat 2 týdny a doufáme, že budou co nejlepší. Už nyní ale víme, že zkoušející byli mile překvapeni vysokou úrovní jazyka našich studentů v ústní části.

9.12.  budeme organizovat na naší škole reálnou zkoušku B1 (PET) a B2 (FCE), čímž si mohou studenti nahradit ústní a písemnou část maturitní zkoušky z angličtiny a navíc si mohou do životopisu uvést potvrzenou úroveň anglického jazyka. Doufám, že možnosti využije co nejvíce studentů.

Pokud již teď víte, že chcete využít možnosti konat zkoušku na naší škole, kontrolujte si termíny a možnost přihlášení. Deadline je 27.10.! V případě dotazů ke zkouškám se obracejte na mě nebo vedoucí sekce ANJ Mgr. Vejrostovou.

Moc děkuji všem studentům za účast a přejeme hodně úspěchů při studiu angličtiny!

Za sekci anglického jazyka
​Mgr. Roman Chovanec


© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město