Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Informativní schůzka pro budoucí 1. ročníky

vytvořeno: 3.6.2022, před 1 rokem v rubrice Aktuality

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA PRO BUDOUCÍ ŽÁKY 1. ROČNÍKŮ ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

MATURITNÍ OBORY – STARÉ MĚSTO


Vážení studenti,

zveme Vás na informativní schůzku žáků nastupujících do 1. ročníků pro školní rok 2022/2023, která se bude konat ve středu 8. června 2022 pro obory vzdělání:  

AGROPODNIKÁNÍ, EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ, STAVEBNICTVÍ, MECHANIK SEŘIZOVAČ
A GYMNÁZIUM

Jedná se o setkání, kdy vám, studentům, potřebujeme předat informace týkající se stravování, vystavení ISIC karty a nástupu do školy.

Proto žádáme naše budoucí studenty, aby se ve středu 8. června 2022 dostavili kdykoliv v době od 13 do 16 hodin do budovy školy ve Starém Městě, kde setkání proběhne. Přineste si s sebou vyplněnou žádost o vystavení ISIC karty a částku 350 Kč (mějte ji přesně nachystanou). ISIC karta vám umožní vstup do školy, objednávání stravy, kopírování a půjčování knih v infocentru školy. Po pořízení vaší fotografie na ISIC kartu vám budou předány další informace týkající se stravování, nástupu do školy apod.

Pokud se žák nebude moci zúčastnit informativní schůzky spojené s pořizováním fotografií žáků na ISIC kartu, tak se zákonný zástupce žáka nebo žák dostaví na sekretariát školy s vyplněnou žádostí o vystavení ISIC karty spolu s fotografií pasového formátu v červnu kdykoliv v době od 8 do 14 hodin (nejlépe ještě před konáním schůzky). INFORMATIVNÍ SCHŮZKA PRO BUDOUCÍ ŽÁKY 1. ROČNÍKŮ ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

UČEBNÍ OBORY – ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ UHERSKÉ HRADIŠTĚ


Vážení studenti,

zveme Vás na informativní schůzku žáků nastupujících do 1. ročníků pro školní rok 2022/2023, která se bude konat ve čtvrtek 9. června 2022 pro učební obory: 

MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL, STROJNÍ MECHANIK, OBRÁBĚČ KOVŮ, TRUHLÁŘ

Jedná se  o setkání, kdy vám, studentům, potřebujeme předat informace týkající se stravování, vystavení ISIC karty a nástupu do školy.

Proto žádáme naše budoucí studenty, aby se ve čtvrtek 9. června 2022 dostavili kdykoliv v době od 13 do 15 hodin do budovy školy v Uherském Hradišti (Revoluční 747), kde setkání proběhne. Přineste si s sebou vyplněnou žádost o vystavení ISIC karty a částku 350 Kč (mějte ji přesně nachystanou). ISIC karta vám umožní vstup do školy, objednávání stravy, kopírování a půjčování knih v infocentru školy. Po pořízení vaší fotografie na ISIC kartu vám budou předány další informace týkající se stravování, nástupu do školy apod.

Pokud se žák nebude moci zúčastnit informativní schůzky spojené s pořizováním fotografií žáků na ISIC kartu, tak se zákonný zástupce žáka nebo žák dostaví na sekretariát školy s vyplněnou žádostí o vystavení ISIC karty spolu s fotografií pasového formátu v červnu kdykoliv v době od 8 do 14 hodin (nejlépe ještě před konáním informativní schůzky). 


© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město