Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Chemie objektivem

5. ročník fotografické soutěže s chemickou tematikou

datum akce 31.1.2016, před 8 roky | vytvořeno: 16.12.2015, před 9 roky v rubrice Akce pro veřejnost

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město vyhlašuje 5. ročník fotografické soutěže s chemickou tematikou Chemie objektivem. Letošním tématem soutěže je chemická reakce. 

Věkové kategorie:
1. kategorie – žáci ZŠ Zlínského kraje a odpovídající ročníky víceletých gymnázií
2. kategorie – žáci SŠ Zlínského kraje

Pravidla soutěže:
Autor může přihlásit do soutěže nejvýše 2 vlastní fotografie ve formátu JPG. Fotografie zasílejte elektronickou formou společně s vyplněnou přihláškou na adresu chemie.objektivem@sosgsm.cz do 31. ledna 2016Každý soutěžní snímek musí být doplněn názvem snímku a krátkým chemickým komentářem s charakteristikou zachycené chemické reakce (do 150 znaků). Soutěžící odesláním přihlášky souhlasí s pravidly soutěže a s dalším zveřejňováním fotografií vyhlašovatelem a potvrzuje, že snímky zaslané do soutěže neporušují práva a zákony platné v České republice.

Vyhodnocení: 
Tříčlenná odborná komise bodově zhodnotí námět, zpracování, název a chemický komentář. V každé kategorii budou vybrány tři vítězné fotografie, případně budou udělena čestná uznání. Rozhodnutí poroty je konečné.

Vyhlášení výsledků proběhne do 29. února 2016 a výherci budou pořadatelem kontaktováni. Výsledky zveřejníme na www.sosgsm.czNejlepší snímky budou vystaveny na výstavě v prostorách Krajského úřadu Zlínského kraje a vítězům budou na vernisáži této výstavy předány ceny.

Kontakty:
Ing. Růžena Borková, tel.: 572 420 218
Email: chemie.objektivem@sosgsm.cz© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město