Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Bramborová medaile z poháru ředitele Gymnázia UH v halové kopané

vytvořeno: 28.1.2016, před 4 roky v rubrice Aktuality

Družstvo SOŠ a Gymnázia Staré Město je i díky spolupráci s fotbalovou akademií 1. FC Slovácko pravidelným účastníkem všech turnajů v halové kopané v regionu. Druhý ročník poháru, kterého se účastní jenom žáci navštěvující gymnaziální třídy, a který se uskutečnil 27. ledna 2016, byl pro nás velkou výzvou. Většinu klíčových hráčů jsme měli k dispozici, netrápili nás ani zranění a tak jsme se mohli s chutí zakousnout do soupeřů.

Turnaje se zúčastnily celky z Valašského Meziříčí, Zlína, Vsetína, Holešova, Velehradu, Slavičína, Uherského Brodu, pořádajícího Uherského Hradiště a Starého Města.

Nástup do zápasu jsme měli parádní. Než se soupeř ze Slavičína rozkoukal, už jsme vedli 3:0. Hrálo se 2 krát 10 minut a tak se konečné skóre zastavilo na hodnotě 7:0. Každý další zápas byl s vítězem postupového pavouka, a tak bylo možné očekávat i větší touhu po vítězství i herní kvalitu. Hned od začátku jsme rychlou kombinační hrou získali náskok 2 branek a tento stav jsme udrželi do konečných 5:3. Pak ale následovalo místní derby s Gymnáziem UH, ve kterém je vždy velmi těžké udržet emoce na uzdě. Tak i tentokrát se nic nezměnilo a ve velmi vyrovnaném zápase jsme podlehli po povedené střele nejlepšího hráče soupeře v poměru 1:0. Snaha jít za titulem byla velká a po prohraném čtvrtfinále se těžko hledala motivace pro zápas o třetí místo. V posledním zápase více předvedl soupeř ze zlínského Gymnázia Lesní čtvrť a silovou hrou získal celkové 3. místo v turnaji po výsledku 2:0.

Sestava:Trmal Matouš, Škubník Pavel, Zapletal Martin - 3, Berčík Ondřej, Jamný Jakub - 4, Hrabovský Jan - 1, Maršálek Adam, Uherek Radek - 1, Jurák Radim - 3, Zámečník Lukáš, Večeřa Tomáš

Trenér: Mgr. Branislav Horňák


Spolupracujeme

© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město