Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

Akční příměstský tábor

datum akce 10.7.2017, před 2 roky | vytvořeno: 7.3.2017, před 2 roky v rubrice Akce pro veřejnost

Chceš se stát youtuberem? Baví tě fotografování? Chceš si vyzkoušet slackline? 

SOŠ a Gymnázium Staré Město pořádá "Akční příměstský tábor" pro děti od 9 do 15 let. Tábor se uskuteční v termínu od 10. do 14. července 2017 v době od 8.00 do 16.30 hodin.

A co vás všechno během společného týdne čeká? Seznamovací aktivity, FOTO workshop, VIDEO workshop (naučíme se ovládat kameru, stříhat video, nahrát a zpracovat zvuk, natočíme minifilm, který budeme publikovat na youtube), celodenní fotovýlet, vyzkoušíme si tradiční i netradiční sportovní aktivity (futsal, volejbal, basketbal nebo chůzi po slackline) a mnoho dalšího.

Cena: 2 300 Kč
Akční cena do konce dubna: jen 1 900 Kč

V ceně je zahrnuto stravování (oběd a drobné občerstvení v průběhu dne), pitný režim, jízdné na celodenní fotovýlet, fotografie z táborové dění publikované každý den na facebooku, drobný upomínkový předmět).

Kapacita tábora: minimálně 15 a maximálně 25 dětí. Drobné změny programu jsou vyhrazeny (zejména v závislosti na počasí). V galerii jsou fotografie z geocachingového příměstského tábora, který jsme pořádali o prázdninách 2014.

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na emailu: tabor@sosgsm.cz. Další informace najdete i na facebooku.Spolupracujeme

© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město