Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Staré Město, Velehradská 1527

53. ples školy

vytvořeno: 1.3.2016, před 4 roky v rubrice Aktuality

Naše škola uspořádala svůj tradiční, v pořadí již 53. ples. Ve všech sálech Společensko-kulturního centra ve Starém Městě se sešli učitelé, současní studenti, ale i absolventi školy. Velká pozornost všech návštěvníků se jako každoročně upírala k zahájení plesu slavnostní polonézou. Elegantní plesovou choreografii nastudovali tancem nadaní studenti školy pod vedením absolventky a autorky choreografie Anny Sikorové ve spolupráci s Mgr. Branislavem Horňákem a Šarlotou Bičanovou ze třídy 4.G. Sladkou odměnou za hodiny dřiny strávené v tělocvičně byl bouřlivý potlesk přítomných hostů.

Po oficiálním zahájení ředitelem školy Mgr. Bedřichem Chromkem přišla na řadu volná zábava za doprovodu brněnské hudební skupiny Benny-Q, cimbálové muziky Bálešáci a DJ Grebeníčka.

Překvapením večera byla světelná show s názvem „Vesmír či Stole the show“ Radima Rygála z 1.D, který s tímto vystoupením vyhrál přehlídku mladých talentů v Brně a soutěž Talent Zlín. O dobrou zábavu se postaralo také taneční vystoupení školního folklorního souboru pod vedením Mgr. Heleny Hlavačkové.  Soubor, který působí na naší škole již téměř 10 let, se představil tanci „vyhazovaná“ a „čardáš“. Tanečníky doprovázela cimbálová muzika Bálešáci s vedoucím Ondřejem Bazalou a primášem Tomášem Vavříkem.

I letošní ples organizovali pod vedením třídních učitelů studenti třetích ročníků, kteří se tentokrát blýskli velmi bohatou tombolou v počtu 660 cen s velkými lákadly jako vyhlídkový let či romantická Paříž. Děkujeme všem firmám, institucím a rodičům, kteří ceny věnovali.


Ing. Růžena Borková

Foto
Mgr. Benedikt ChybíkSpolupracujeme

© Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město